Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Bayrak ve Bez Afiş Baskı

Bayrak ve Bez Afiş Baskı ?

Bayrak ve bez afiş baskı. Bir ürün veya hizmeti daha fazla insana tanıtmak ve herkese duyurabilmek için hazırlanmış, vinil branda ve kağıt üzerine baskı yapılıp kalabalık meydanlarda herkesin görebileceği yerlere asılan ve genellikle resimli duvar duyurusuna denir.

masa bayrak

BEZ AFİŞ MALZEMESİ

Bayrak ve bez afiş baskılar pankartlarda kullanılan kumaşlar yağmur, rüzgar, güneş vb. dış doğa şartlarına uzun süre dayanıklı, solmayan, akyaman, çabuk kuruyan ve rüzgar geçirebildiği için çok uzun süre deforme olmayan türde teknik bez ve bayrak kumaşlarıdır.

kurum bayrak

Bayrak ve Bez Afiş Ölçüleri

Sopalı bez afiş bayrak 90cm gürgen sopaya sahip yatay yada dikey olarak kullanılabilir standart ölçüleri 400x80cm, 500x80cm, 300x80cm, 150x80cm, 120x80cm olarak standart sopalı afiş ebadıdır. Bez afiş üretimimiz isteğe bağlı özel ölçülü olarakta üretilmektedir.

ucgen bayrak

Bayrak ve Bez Afiş Fiyatları

İstanbul da bayrak imalatı yapan bayrakçı firmamız bez afiş , bayrak afiş üretimi ve bayrak satışı konusunda oldukça tecrübelidir. Sts Bayrak olarak bayrak siparişlerinizde size en uygun bez afiş fiyatları ve bayrak afiş fiyatları sunulmaktadır.

yelken bayrak

Sts Bayrak, bayrak imalatı ve bayrakçı sektöründe plaj bayrak,türk bayrağı, makam bayrağı, gönder bayrağı, atatürk posteri, ülke bayrakları, spor klübü bayrakları, damla bayrak, plaj bayrak, olta bayrak, masa bayrağı, kırlangıç bayrak, siyasi parti bayrakları, bez afiş bayrak, sopalı bayrak, süsleme bayrakları vs. gibi oldukça fazla bayrak çeşiti üretimi yapar. Ürettiğimiz bayrakların baskı kalitesine göre bez afiş bayrak fiyatını piyasa değeri ile karşılaştırdığınızda farkı mutlaka göreceksiniz.

WhatsApp chat