Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Fotokopi ve Dijital Çıkış

Fotokopi ve dijital çıkış. Şimdi düşük adetlerdeki katalog, broşür gibi tanıtım ürünlerinizi, dijital baskı makinalarıyla oldukça uygun fiyatlara basıyoruz. Matbaa baskı kalitesinde mükemmel CMYK baskılar yapabilen Xerox dijital baskı makinalarıyla, sizlere hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Yüksek tirajı baskı yerine daha düşük tirajlı dijital baskılara yönelerek katalog ve broşürlerinizi sürekli güncel tutar ve yeri ürünler ve bilgileri, katalog broşür gibi tanıtım ürünlerinize ilave etme şansına sahip olursunuz.Dijital baskı, fotokopi ve dijital çıkış kopyalama fiyatlarımızı sorun. Düşük tirajlar icin ne kadar avantajlı olduğumuzu göreceksiniz.

fotokopi ve dijital cikis

Katalog ve Broşür baskıları

Mükemmel görüntü kalitesi, düşük tirajlar, olağanüstü sonuç. Konica dijital baskı makineleriyle matbaada basılmış ve ciltlenmiş kalitede bir kataloğa sahip olursunuz. Selefonlu, spiralli, tel dikiş, omega dikiş yada iplik dikiş farketmez. Tüm seçeneklerimiz mevcut.

Fotoğraf kitapları, takvim ve kartlar

Büyüyen dijital baskı fotoğraf pazarında, fotoğraf kitapları, kartlar, takvimler, başlangıcından son aşamasına dijital baskı mükemmel bir sonuca sahip olursunuz. Düşük adetlerde çalışarak bu tür tanıtım materyallerinizi sürekli güncel tutarsınız.

Ürün tanıtım ve kullanım kılavuzları, Klasör insert’leri

Düşük tirajlı ürün tanıtım kılavuzları, klasör ve insert’leriniz için dijital baskı seçeneği en ekonomik çözümdür. Düşük adetlerde basılacak ürünleriniz değişen ve gelişen ürün yelpazeniz için de mükemmel bir sonuç olacaktır. Yığınla katalog basıp bir miktarının depolarda çürümeye terketmek yerine düşük adetli basarak tasarruf yaparsınız.

Mesleki ve teknik klavuzlar, teknik kitaplar

Firmaların teknik kitap ve kullanım kılavuzları için renkli dijital baskı, mükemmel sonuçlar yaratır. Hem stoklama maliyetinden kurtulur hemde sürekli değişen ve taze bilgilerle yenilenen teknik kitap ve teknik kılavuzlarınızı stok tutmadan basarsınız .

… ve daha bir çok alanda dijital baskı, sizlere karlı ve avantajlı sonuçlar sunar.

Grafik tasarımcılar için not: Dijital baskı için fotoğraflarınızı yüksek çözünürlüklü jpg, tiff, dökümanlarınızı da istediğiniz her formatta gönderebildiğiniz gibi Adobe  Indesign, Adobe  Illustrator, Adobe Acrobat PDF, Adobe Freehand, Corel Draw gibi vektör formatlarda göndermeyi tercih edin.

WhatsApp chat