Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Afiş Baskı

Afiş Baskı

Afiş baskı, firmaların reklamlarını ve tanıtımlarını yaptıkları işleminin gerçekleştirilecek olan yerin kaliteli ve bu işte uzmanlaşmış olması büyük önem taşımaktadır. Afiş baskıların amaçları bir mesajı iletmek ya da herhangi bir ürünün tanıtımı amaçlı uygulanan durumlar olabilmektedir.

Günlük hayatta her fırsatta karşılaştığımız reklam türlerindendir. Alanında ilgi çekici olabilmesi için özenle hazırlanması ve çabuk deforme olmaması önemlidir. Bu da ancak kaliteli malzemeler kullanılarak baskı yöntemi uygulanan materyallerde olmaktadır. Baskının malzeme kalitesi kadar kullanılan dijital baskı tekniğinin ve renklerin, boyaların kalitesi de önem taşımaktadır. Ayrıca her afişin bir hazırlanma yöntemi olur. Bu yöntem dahilinde afiş sloganı, iletilmek istenilen mesaj ve tasarım şekli olmazsa olmazıdır.

Kullanım Alanları

Kullanım alanları, uygun olarak farklı materyaller üzerine basılmaktadır. Tanıtım ve duyuruların en ideal şekilde yapılacağı bir reklam çeşididir. Bu sayede firmalar reklamlarını yaparak piyasadaki bilinirliğini daha da iyi artırmayı hedeflemektedir. Bu hedeflere ulaşılabilmesi adına reklamın en kalitelisini yapmak durumundadırlar.

Afiş baskı yöntemi ile yapılan reklamlar da günlük hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız ve afiş ismi ile bildiğimiz reklam uygulamalarıdır. Özellikle iç ve dış mekâna iki türünde de kullanımı yaygındır. Firmamın yapacağı tanıtımlarını en ideal şekilde duyurma biçimidir. Dayanıklılık durumuna uygun olarak kullanılan malzemede çeşitlilik vardır. En kaliteli tekniği bez afiş baskılardır. Dayanıklı ve uzun ömürlü afişler için bez baskı tekniği kullanılabilir.

Kimler Poster Bastırır?

Her tür kurumsal firma poster kullanır. Fakat her kurumsal firma kendi büyüklüğüne göre bir adet bastırır. Örnek olarak Şefin Menüsü Posteri, Parti Posterleri, Spor Merkezi Posterleri, Özel günlerin tanıtımı için posterler, yılbaşı posterleri ve Atatürk Posteri gibi örnekleri kullanmak isteyen her firma poster kullanır. Kısaca her firmaya her reklam özelliğine uygun bir matbaa ürünüdür.

Afiş Baskı Fiyatları

Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi kuruluşu olarak güvenilirliği ve kalitesi ile bilinmektedir. Biz imalat yaparken boya kalitesi, baskı kalitesi olarak güvence sağlamakla birlikte hızlı ve sorunsuz teslimat sunmaktayız.

 

aycopy.com.tr sitesi ile afiş sektöründe birçok kişi ve şirketlere hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte sadece afiş değil, folyo baskı, iç mekân poster baskı, fotoğraf baskı, dekota üzeri baskı, ayaklı dekota, branda baskı, mesh baskı, one way vision baskı, sopalı afiş, seçim afişi ve size özel tasarımlı imalatımızda vardır.

Yorum Yapın

WhatsApp chat