Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Parçalı Kanvas Baskı

Parçalı Kanvas Baskı

 

Parçalı kanvas baskı, yaşam alanlarımızın güzelliği bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle de yaşam alanlarımızı güzelleştirmek için elimizden geleni yaparız. Özellikle duvar boyası, mobilya seçimi ve perde seçimi ile yaşadığımız yerlerin bizleri yansıtmasını isteriz. Peki ya, bu kadarlık bir dekorasyon değişimi ile yaşam alanlarınız sizi yansıtır mı? Özellikle bir yerin sizin olduğunu gösteren ve ruhunuzu yansıtacak en önemli özellikler tablolardır. Tablolar kişilerin ruh haline göre değişmez. Onların karakterini ve mizacını yansıtan birer simgelerdir. Bu özel simgelere baktıkça içiniz açılır ve kendinizden bir parça bulursunuz.

 

Günümüzde bu özel simgelere ve tablolara ek olarak fotoğrafların da tablolaştırılması önemli ölçüde artmıştır. Özellikle kanvas baskılarda kişiye özel olarak sunulan bu fotoğraflar sizden bir parça yansıtmaz adeta sizi anlatır. En mutlu anlarınızda oluşturulmuş bireysel fotoğraf ya da aile fotoğraflarınızın dijital baskı yöntemleri kullanılarak kanvas haline getirilmesi sıklıkla karşılaşılan bir durumudur. Peki ya parçalı kanvas baskılarda bu sistemin uygulandığını biliyor muydunuz?

 

Parçalı kanvas baskı hazırlanırken iki, üç, dört ve beş parçadan oluşmaktadır. parçalı kanvas çeşitleri farklı özelliklerde olmaktadır. bu sayede müşterinin istediği ölçü ve ebatlarda hazırlanma şansı bulabilmektedir. Kişiye özel ürünler bölümünde firmamızın sağlamış olduğu hizmetlerde farklı ebatlarda parçalı kanvas baskı işlemleri gerçekleşmektedir. Sizler de bu kanvas çeşitlerine uygun olarak görsellerden yararlanabilir ve isteğinize uygun ürünleri anında gerçekleştirebilirsiniz.

Parçalı Kanvas Baskı Çeşitleri

 

Parçalı kanvas baskı çeşitlerinin farklı modelleri bulunur. Bu modelleme işlemi parçalara ayrılma olarak yansıtılır. Bir bütün halindeki fotoğraf kaç parçaya ayrılmak isteniyor ise, o sayıda bölünür. Birleştirildiğinde bir bütün fotoğraf olacak şekilde hiçbir karesi atlanmadan düzenli olarak şerilere ayrılır. Bu görsel ilk etapta kanvas tuval bezine basılır. Ardından bu bezin ayrılma işlemi gerçekleşir. Kaç parça kanvas olacak ise, ilgili yerlerden oluşturulmuş ahşap kasnaklara montelenir. Aralıklı olarak birleştirilmeden ahşap kasnaklar birbiri ardında sıralanır. Bu sıralama işlemi bazen dikdörtgen şeklinde bir bütünlüğü yansıtmaktadır. Bazen bu görsellerin orta kısmı daha uzun ve yanlara doğru sağ ve sol kanattan küçülen bir fotoğraf şeklini almaktadır. Tamamen müşterinin dekorasyon zevkine uygun hale getirilmektedir. Parçalı kanvaslar oluşturulurken ilgili dijital baskı müşterinin istediği herhangi bir görsel olabilmektedir. Buna ek olarak firmamızdan görsel talebinde bulunabilir ve seçim yapabilirsiniz. En özeli ise kişiye özgü olan fotoğrafların dijital ortamda basılıp kanvas baskı haline getirilmesidir. Bu kanvas baskılar tek parça olabildiği gibi parçalı kanvas ile bir bütünlük sağlanmaya çalışılmış ve görsel olarak net bir görüntü elde edilmeye çalışılmıştır.

 

Parçalı Kanvas Ücretlendirilmesi

 

Parçalı kanvas baskı fiyatlandırılma işlemleri ilgili baskının kişiye özgü olup olmamasına ya da ölçütüne göre değişebilmektedir. Bu hususta ne yazık ki kesin bir fiyat bilgisi bulunmaz. Kanvasın kaçlı parçadan oluşacağı ve boyutları bu konu üzerinde önemli etkiye sahiptir. yalnız orijinal tablo ücretlerinden oldukça makul bir şekilde sizlere bu dekorasyon ayrıcalığı sunulmaktadır.

 

Yorum Yapın

WhatsApp chat