Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Totem Tabela

TOTEM TABELA

 

Totem tabela kurumların yerlerinin fark edilmesi adına devasa büyüklüklerde hazırlanan tabelalardır. Aslında herkes bu tarz tabelaların ne olduğunu bilir. Sadece simini bilme. Özellikle araç ile giderken yol kenarlarında bulunan şirketlerin marka ve yerlerini belirtmek amacı ile koydukları tabelalardan oluşmaktadır. En ideal reklam tanıtım ve isim tanıtım olarak karşımıza çıkan bir türdür. Kurumlar firmalar, AVM isimleri, şirketler ve petrol istasyonları en ideal kullanım alanları olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Totem Tabela Kullanım Avantajları

 

l Bu tabelaların birçok avantajı bulunmaktadır. En önemi avantajı yol kenarlarına konularak en ideal reklam kaynağı olabilmesidir.

l Uzak mesafelerden fark edilebilme özelliği vardır.

l Işıklı ve ışıksız türleri ile görülebilme açısını genişletebilmektedir.

l Dış mekan için kullanılır. Bu nedenle de dayanıklı ve sağlam bir yapısı bulunmaktadır. Açık alanlarda sürekli olarak gördüğümüz devasa boyutlarda olan tabela çeşididir.

Totem tabela çeşitlerinin birçok farklı boyutta hazırlanma durumu vardır. Tabela ölçüleri müşterinin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Özellikle uzaklık mesafesi ölçülerek en ideal hangi boyutta olması gerektiği konusunda da firma olarak fikirlerimizi sunmaktayız. Ayrıca ışıklı ya da ışıksız tabela seçeneklerine göre de boyut farklılıkları değişebilmektedir. Kullanım alanı her zaman açık alandır. Şehirlerarası yolculuklarda ya da otoban kenarlarında bu tarz reklam tabelaları olarak kullanımı da mevcuttur. Uzaklık mesafesine bağlı olarak yükseklik boyutu da ayarlanabilmektedir. Hem tabelanın gösterimi hem de yükseklik durumu markanın reklamının iyi yapılabilmesi açısından önem arz etmektedir.

 

Firmamız ile birlikte çalışmanız sonucunda bulunduğunuz totem tabela siparişlerinizde sizleri ve kurumunuzu en iyi yansıtacak özellikte ürünleri çıkarmaktayız. Bu ürünlerin en kapsamlı ışıklı ya da ışıksız totem tabela, yükseklik ayarlaması ve istenilen boyutta üretimi mevcuttur. Bu sayede her zaman dikkat çekici ve estetik değeri yüksek bir reklam anlayışı ile çevre kirliliği yapmayanı görüntü kirliliğinden uzak tabela üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Totem tabelaların durumları her zaman dikkat çekicidir. Oldukça etkili ve en ideal şekilde tasarlanmış bir yapısının bulunması gerekmektedir.

 

Totem tabela üretimine dair her alandan yapılan çalışmaları veya üretilen ürünleri site üzerinden görebilme seçeneğiniz vardır. Sizler de fikir olması açısından bu seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede oldukça pratik ve çözüm sunan öneriler ile totem tabela özelliklerinde karar kılabilirsiniz. İstediğiniz tür ve boyutta hazırlanacak olması da tamamen sizlerin ihtiyaçlarına yönelik üretilecek olmasından kaynaklıdır. Firmamız müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Ayrıca üretilen ürünün ihtiyacın karşılanmasını da sağlaması gerekmektedir. Bu gibi konular göz önünde bulundurulduğunda en ideal totem tabela sizi ve firma isminizi yansıtacak şekilde anında hazırlanacaktır. Oldukça kısa süre içerisinde oluşturulan bu tabela çeşitleri ile vakit kaybetmeden sektördeki reklamınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Merak uyandırıcı, dikkat çekici, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak talep karşılayıcı totem tabelalarınız için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Sizler de totem tabelalar ile farkı yansıtmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum Yapın

WhatsApp chat