Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Branda Baskı

En Ucuz Dijital Baskı?

Branda baskı açık havada reklamcılık faaliyetleri için kullanılmaktadır. Branda baskılar hazırlanış malzemelerine göre bütün hava şartlarına dayanıklı ürünlerdir. Branda baskı çeşidi, dış mekan baskı makinesi üretimine dahil olur. Kullanım alanı, inşaat kapaması, organizasyon sahne kurulumu, emlak afişi, ışıklı ve ışıksız tabela kullanımında yer almaktadır. Dış mekan için üretilse de büyük organizasyonlarda hem iç mekan hem de dış mekanda kullanıma uygundur.

Branda baskının diğer adı afiş baskı ve vinil baskıdır. Bir çeşit dijital baskı alt kategorisidir. Dijital baskı modellerinde ürünler kullandıkları malzeme ile adlandırılmaktadır. Bu baskının branda baskı ya da afiş baskı olarak adlandırılmasının nedeni de brandanın üzerine yapılan ve afiş gibi olan baskılar olduğu içindir. Dilimiz çok anlamlı bir dildir. Bu nedenle her nesnenin birden fazla anlamı bulunması ve aynı adı karşılıyor olması da mümkündür.

Branda Baskı Kullanım Alanı

Branda baskı daha çok dış cephelerde ön plana çıkmaktadır. Bina cephe giydirmelerinde sıklıkla karşılaşılan bir işlemdir. Afiş ve pankart olarak da ilgili yer için kullanım alanı bulmuştur. İç mekanda da kullanıla, dış mekan için de kendine kullanım alanı bulmuştur. Reklam amaçlı kullanılan bu malzemelerin günümüzde oldukça yaygın olduğu da görülmektedir. İnşaat, emlak, fuar, gayrimenkul ve fuar sektörlerinde tercih edilmektedir. Oldukça fazla kullanım alanı mevcuttur. bunun nedeni de uzun ömürlü olması ve oldukça dayanıklı olmasıdır.

Branda vinil maddesi PVC yapılı bir organik bileşen ile üretilmektedir. Oldukça uzun yıllardır varlığını korumaktadır. Reklamcılık sektöründe dış cephe denildiği zaman akla ilk branda baskı çeşidinin gelmesi de bundandır. Günümüzde oldukça geniş bir alan sayılmıştır. Kullanıma alanları incelendiği zaman kısıtlama olmadığı e her iş sektörünün reklamı amaçlı kullanılarak asıl işin içinde olduğunu görmek mümkündür. Hem organizasyon amaçlı hem de reklam amaçlı bir numaralı iletişim aracıdır. Bu baskı çeşidinin fiyatlandırması diğer özel baskılara nazaran oldukça ekonomiktir.

Dış cephe reklamcılığında en ekonomik boyut olarak branda – vinil baskının tercih edilmesinin bir nedeni de budur. Branda baskının üretim aşaması göz önünde bulundurulduğunda organizasyon ve çeşitli alanlarda iç içe olunan bir ürün olduğu için kullanılan boyanın kokusuz ve sağlığa zararsız olduğu da gerçektir. Çünkü bu boyanın iç mekan kullanım alanı da bulunmaktadır. özellikle küçük çocukların ulaşabilecekleri organizasyonlarda da yer almaktadır. Bu nedenle çocuklar için özel düşünülerek insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan malzemelerden üretilmektedir.

Dijital Baskı Uygun Uygun Fiyat

Dijital baskı uygun fiyat garantisi ile firmamız sizlere branda baskı ile ilgili A dan Z ye çözümler üretmektedir. Branda baskının istek ve ihtiyaçlara uygunluğuna göre yapılması ve uygulama aşamalarında sizlere gerekli desteği sağlamaktayız. Branda baskının yapılması ve uygulamasına dair her türlü desteği, ekibimiz ile müşterilerimize sağlamaktayız.

Bu sayede bir tasarının hayata geçiriliş sürecinde özenle ve şevkle çalışmaktayız. Branda tasarım ölçüleri ve buna bağlı olarak değişen fiyat bilgisi için sizler de iletişim numaralarımızdan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. bu sayede amacına uygun ve detaycı branda baskı ürünleriniz hazırlanma aşamasına geçilecektir.

Yorum Yapın

WhatsApp chat