Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi

 Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi

 

Aycopy reklam ve dijital baskı merkezi, reklam işleminin önemli bir şekilde yapılması halinde kurumun müşteri potansiyelinde önemli bir artış olacağı bilinen bir gerçek. Bu yüzden kişilerin herhangi bir ürün reklamı yaparken doğru bir yol haritası çizmesi gerekiyor. Doğru bir yol haritası için gerekli olan en önemli şey ise güvenilir bir firma tarafından baskı işleminin en uygun şekilde yapılması. “Güvenilir bir firma nereden bulacağım” diye soruyor iseniz Aycopy Reklam olarak yanınızdayız.

 

 Aycopy Reklam olarak birçok farklı tarzda baskı işlemini yapıyoruz. Bu şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her alanda ismimizi duyurmayı başarıyoruz. “peki hangi alanda baskı işlemi gerçekleştiriyorsunuz, Aycopy Reklam kaç çeşit baskı işlemi yapıyor, yapılan bu baskılar reklam için ne derece uygun” tarzında sorularla uğraşıyorsanız kısa bilgiler vererek Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi hakkında aradığınız cevapları bulmanıza yardımcı olalım. İşte Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi hakkında aradığınız her şey.

 

 Aycopy Reklam Hangi Baskı Alanlarında Hizmet Sunuyor?

 

Piyasadaki baskı şirketlerine baktığınız zaman kaliteli ürünler ortaya konulduğu yönünde bilgiler verilse de baskıların 1 ay içinde silindiği ve zarar gördüğüne şahit oluyoruz. Bu gibi kalitesiz içerikler yerine güvenilir adresler arasında zirvede yer alan Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezini tercih ederek en kaliteli baskı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Baskı çeşitleri olarak: * Dijital Baskı: Hacimli lazerin kullanıldığı bu baskı işlemi dijital bazlı görsellerin sorunsuz şekilde çeşitli materyaller aracılığıyla kopyalanması işlemidir. Profesyonel iş gerektiren bu yöntem mürekkep püskürtmeli yazıcı aracılığıyla da kullanılıyor.

 

* Ofset Baskı: Yağ oranı yüksek olan mürekkep bu baskı yöntemi için kullanılıyor. Amaç su ile yağlı mürekkebin birbirine karışmasını engellemek ve bu şekilde baskının uygulanması gereken alanı iyi bir şekilde tespit etmek. Bazı klişelerin yaygın olması ofset baskı yönteminin tercih edilmemesine neden olsa da ofset baskı işlemini Aycopy Reklam ayrıcalığıyla büyük bir titizlikle yapıyor ve baskı ile boş alan arasındaki yükseklik farkının oluşmasını engelliyoruz. Bu hususta hiçbir sorun yaşamadan baskıyı büyük bir beğeni ile takdir edeceğinizin garantisini verebiliriz.

Baskı Alanları;

* Billboard Baskı: Arabayla giderken yol boyu afişlerin metal veya cam çerçeve içerinde yer aldığını görürsünüz. İşte o gördüğünüz afişler bilboard baskı yöntemi ile yapılıyor. En fazla kullanılan baskı yöntemlerinden biri olan bilboard baskı kolaylıkla yapılabilen baskıdır. Aycopy Reklam farkını görmek ve renk uyumunun en iyi şekilde yansımasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sipariş sürecini hızlandırabilirsiniz.

 

* Branda Baskı: Dijital baskı çeşitleri arasında bulunan bu baskı genellikle açık hava reklamcılığı için kullanılıyor. Dayanaklı olması kaydıyla vinil üzerine istenilen görsel veya reklamın dijital yöntem ile uygulanmasıdır branda baskı. Bu baskı çeşidi için en düşük 280 gramaj en yüksek 550 gramaj tercih edebilirsiniz. Ses getiren bir reklam için tercih edilmesi gereken baskı branda baskı diyebiliriz.

 

* Cam Baskı: Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezini tercih ettiğiniz zaman cam baskı yönteminin ne derece titizlikle yapıldığını göreceksiniz. Bu baskı çeşidi fayans görüntüsü vererek camı farklı boyutlara taşıyor.

 

* CityLight Baskı: Işıklı reklam panosu için tercih edilen bu baskı yöntemi, büyük bir özenle yapılmakta. Aycopy Reklam olarak bu muhteşem baskı işlemleri dışında Dekota baskı, Dönkart baskı, Duratrans Baskı, Etiket Baskı, Fotoblok Baskı, Folyo Baskı, MDF Ahşap Baskı, OneWay Vision Baskı, MegaLight Baskı, Poster Baskı, Tuval Baskı, Mesh Baskı,UV Baskı, Yer / Zemin Baskı, ve tabela hizmetleri vermekteyiz. Güvenilir bir firma ile anlaşarak muhteşem baskılar almak istiyorsanız merdiven altı üretim yapan firmalar yerine bizim güvenilir ve takdir gören bir firma ile anlaşabilirsiniz.

 

 Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi Baskı Çeşitlerinin Fiyatı Nedir?   

 

Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi ile anlaşma yapmayı sipariş etmeyi düşünüyorsunuz ancak fiyat konusunda endişe yaşıyorsanız endişe etmeyi bir kenara bırakarak vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü çok uygun fiyata kaliteli baskılar yapıyoruz. Net bir fiyat mümkün değil her baskı için farklı malzemeler kullanıldığı için tek fiyattan söz edemiyoruz. Fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yapın

WhatsApp chat