Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Dijital Baskı Uygulama Hizmetleri

Dijital Baskı Uygulama Hizmetleri

Dijital baskı uygulama hizmetleri konusunda, Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi, Fuar ve stand uygulamalarınızda da en kaliteli baskı ve uygulama işlemlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizle ”Çözüm Ortağı” olarak ilerlerken, onların ihtiyaçları doğrultusunda, baskı işlerinde de alternatif çözümleri en uygun şartlarla yaratmak için hizmet ağımızı genişlettik. Uzun süredir kurumsal firmalara yönelik yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde elde ettiğimiz deneyimimizi, sektörde gördüğümüz, yaşadığımız eksiklikleri tamamlamak için değerlendirdik ve değerlendirmeye devam etmekteyiz.

 

Stand ve fuarlar marka ve firmaların ürünlerinin tanıtımını yapmak için en etkili yöntemlerden birisidir. Tüketiciye doğrudan etkileşime geçilen fuarlarda ürün ve hizmetin niteliği kadar markanızın imajı ve sunumu da önemlidir. Fuar organizasyonlarında, festivallerde, kongrelerde, seminerlerde ve diğer tanıtım işlerinde firmanızı en etkin biçimde tanıtıp yansıtacak stand ve fuar uygulamalarıyla Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi hep yanınızda olacaktır. Özel fuar standları tanıtım bankoları örümcek standlar roll-up, x-banner, tekstil baskı, kelebek stand, ahtapot stand, mağaza ve bina içi görseller, ışıklı ve ışıksız pano baskı ve üretimi ,ürün teşhir standları , vitrin giydirme ,poster, tabela işlerini kısaca iç ve dış mekan baskı çözümlerinin üretim ve uygulamalarının tümünü tek elden vermekteyiz yüzlerce ürün ile hizmetinizdeyiz. Daha önce kullanmış olduğunuz standlarınızdaki görselleri değiştirmek istediğinizde de Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi folyo baskı forex baskı ile sizlere en kaliteli işleri sunmaya ve en uygun fiyatları vermeye çalışacaktır.

Tabela İmalat ve Montaj

 

İstanbul’da ışıklı germe branda (vinil) ve polikarbon kompozit oyma led ışıklı tabela pleksi kutu harf, pleksi kabartma harf tabela imalatı, pleksi harf tabela imalatı, alüminyum kutu harf, paslanmaz krom Kutu harf, yol ve yönlendirme tabelaları totem tabelalar proje bazlı imalatı yapılmaktadır. Fiyatlandırma ölçü ve montaj özelliklerine göre belirlenir.

 

Stand İmalat ve Montaj

 

Deneyimli tasarımcılarımız göz alıcı bir fuar standı tasarlamak için hazır bekliyor ve size çok seveceğiniz bir stand tasarımı hazırlamak için çalışıyor. Kaliteli bir üretim ve estetik malzemeler ile size harika standlar üretmek için 1.000 m2’lik binamızda hazırız. Siparişlerinizi bekliyoruz.

 

Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi

Aycopy reklam ve dijital baskı Royal Reklam bünyesine 2017 yılında katılmıştır. 1000m2 alan üzerine kurulmuş son teknoloji makine parkuru ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Deneyimli ekibimizle sizlere işin başında görsel çözüm önerileri sunmak, işi olabilecek en doğru, etkili kullanmak istenen en az maliyetle sağlamak bizi rakiplerimizden farklı kılan ve öne çıkaran özelliğimizdir. Güçlü makine parkuru bize aynı işi daha hızlı ve hatasız şekilde müşterilerimize sunabilmemizi sağlamaktadır.

 

Dijital baskı uygun fiyat garantisi ile müşterilerimizin tüm baskı ihtiyaçlarına çözüm sunabilen Aycopy, dijital baskı, ofset baskı, iç ve dış mekân baskı, stand üretimi, tabela üretimi, montaj ve uygulama hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir.

2017 yılından beri tecrübemizi yenilenen teknolojiye katarak büyümeye devam ediyoruz.

 

Yorum Yapın

WhatsApp chat