Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskı, adından da anlaşılacağı üzere dijital ortamlardan alınarak yapılan baskılara denilmektedir. Bu baskılar çeşitli malzemeler üzerine basılabilmektedir. Fakat sıklıkla küçük çapta yer alan baskı işlerinden tercih edilmektedir. Maliyeti uygun ve oldukça hızlı işleyen bir baskı yöntemidir.

Dijital baskılarda kalıp kullanılmaz ve bu nedenle anlık veri akışı ile medyanın uygulamaya aktarımı sağlanmaktadır. Dijital baskılar, daha seri olarak çalışılan ürünlerde idealdir. Dijital baskıda kimyasal madde kullanımı yok denilecek kadar azdır.

Bu da sağlıklı malzemeler üretilmesini sağlar. Ayrıca diğer ofset baskılar gibi atık maddeleri de bulunmamaktadır. Kısıtlı zamanların bir numaralı hayat kurtarıcısı olan dijital baskının her türlü işte ve her türlü malzemede kullanılması mümkündür. Bu yüzden de ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan bir baskı çeşidi olmuştur.

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital Baskı fiyatları sektördeki firmalara göre değişmektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve boya kaliteleri baskı fiyatlarını belirlemektedir. Baskı sayısının minimum düzeyde tutulması maliyetin aşılmasını engelleyecektir.

Çalışmalarınızda hızlı ve pratiklik arıyorsanız gene dijital baskıyı tercih etmelisiniz.

Tasarımınızın şık ve estetik değerler taşıması sizin için oldukça önem arz ediyorsa baskı merkezleri sizler için idealdir. Dijital baskılar ofset baskılardan daha zarif durmaktadır. Bu nedenle de oldukça fazla tercih edilir.

Dijital Baskı Merkezi

Aycopy dijital baskı merkezi sayesinde baskılarınızı hızlı ve etkili şekilde teslim alabilirsiniz. Ürünleriniz malzeme yapısı ve sayısı göz önünde bulundurularak en ideal şekilde tasarlanmış dijital baskılardan profesyonel şekilde geçmektedir. 2017 yılından beri baskı ve tasarım işlerinizi çözüme kavuşmaktadır.

Aycopy Baskı merkezi olarak, sadece İstanbul’ a değil; Türkiye’ nin her bölgesine baskı alanında malzemeler ulaştırılmaktadır. Uygun fiyatların, kaliteli içeriklerle buluştuğu baskı ürünlerinde; daha sağlıklı ve daha şık tasarımlar arıyorsanız sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Baskı alanında büyük çalışmaların gerçekleştiği ve işlerinize uygun koşullarda her türlü fikir ve ürün alabileceğiniz firmamız sayesinde her zaman kaliteli içerikler üretilmektedir. Aycopy firmamız ile baskı işlerinizi kısa sürede ve uygun fiyat koşulları ile karşılamanız mümkündür. Sizler de işlerinizin kısa sürede çözümlenmesi adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapın

WhatsApp chat