Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Dönkart

Dönkart Nedir?

Dönkart nedir? Satış noktalarında çokça ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelmektedir. Dönkart nedir denildiğinde, şirketlerin müşterileriyle temas kurmasını sağlayan tanıtım araçlarından biridir diyebiliriz. Ürün içeriklerini içerebileceği gibi, hizmetinizin etkili tanıtımını da yapabilirsiniz.

Dönkart Ölçüleri

Dönkart ölçüleri arasında 10×10 cm, 20×20 cm, 30×30 cm, 40×40 cm, 50×50 cm, 60×60 cm en sık kullanılan ölçülerdir. Ayaklı pano, afiş ve poster, vitrine yere yapışan folyo, branda afiş ve benzeri mağaza görsellerinde de çok çeşitli ölçü seçenekleri vardır.

Dönkart Kullanım Alanları

Dönkart nedir? hakkında kısaca bilinmesi gereken bazı noktalar vardır. Dönkart bilgi sistemleri veya yaygın olarak kullanım alanları ve değerlendirme yerleri önemli olan bir işlem ayrıcalığı sunmaktadır. Özellikle şirketlerin belirli bir program aracılığı sunabilmesi açısından genel olarak müşterilerine ayrıcalıklı sundukları bilgiden oluşmaktadır. Özellikle müşteriler ile ilk kez tanışma açısından önemlidir. Dönkart tam olarak bir ürün ile bilgilerden oluşmaktadır. Bununla beraber ürünsel ve hizmetsel yaklaşımlar ile beraber insanlar daha fazla tanıtımlar açısından ürünleri tanımaktadır. Dönkart ne işe yarar diyecek olursak kısaca bu firmaları da müşteriler ile yakınlaştırmaktadır. Ayrıca Dönkartlar da ürünlerin genel olarak tanıtımları ve diğer bloklar açısından tercih edilecek olan ürünlerin genel düzgün çekilmiş resimleri bulunmalıdır böylelikle insanlar görsellerde ki illüstrasyonlara tam olarak uyum sağlayabilecek ve daha farklı bir bakış açısı yakalayacaktır.

Dönkart nedir? Özellikle etkileyici ve akılda kalıcı bir tanıtım ve reklam aracı olarak ön plana çıkacak olan durum mutlaka etkileyici ve ilgi çekici olacaktır. Genel satış detayı ve vurgulanacak detaylarında oluşumu önemli bir bakış açısı katacaktır. Tasarım çok önem kazanmaktadır. Böylelikle genel planlanana tasarımlar aracılığıyla ileri seviyede önemli bir tanıtım aracı olarak ta ortaya çıkacaktır. Dönkart lar özellikle ajanslar veya genel talebe uygun baskıya hazır hale gelecek şekilde ortaya çıkabileceği gibi grafik tasarımı da önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Dönkart nerede kullanılır çok belirgin bir şekilde firmaların genel tanıtımlarını yapmak amacıyla insanları etkileyebileceği bir kart olarak ta ön plana çıkmaktadır. Özellikle tercih oluşturmak isteyenler belirledikleri etkileyici renkler ile çok daha yararlı olabilecek bir ürün ortaya koyabilecektir. Gerekli etkileri oluşturarak insanlar daha yaygın bir şekilde son zamanlarda yaygınlaşan dönkartları kullanabilir ve etkileyici bir slogana dönüştürebilir.

Yorum Yapın

WhatsApp chat