Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Folyo Baskı

Folyo Baskı Nedir?

 

Folyo baskı nedir? Genellikle tanıtım amaçlı olarak reklam sektöründe kullanılmaktadır. Daha çok kullanıcıya hitap eden ürünler için geçerliliğini korumaktadır. Folyo baskı nedir nasıl kullanılır? Sert bir zemin üzerine yapıştırılarak kullanılır. Folyo baskıları arka tarafı genellikle yapışkanlıdır. Bu Da reklam alanında fazla kitleye hitap edebilmesi açısından oldukça kullanışlı bir işlemdir. Folyo baskı ürünler istenildiği şekilde kesilir ya da ekstra işlemden geçebilir.

Bu sayede avantajlıdır. Oldukça kullanışlı ve istenilen şekle girmeye oldukça müsait olan ürünlerdir. Genellikle folyo baskılar rakamlardan, yazılardan ya da görselden oluşmaktadır. Her çeşit desen üzerine folyo baskı şekillendirilip bunun sonucunda da üretime girebilir. Folyo baskılar pvc folyo olarak da geçmektedir. Folyo baskı ürünlerini renk bakımından çok fazla alternatif kullanım alanı ile görmek mümkündür. Tasarım açısından ve renk çeşidi açısından sıkıntı çekilmeden her konuda folyo baskı üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Folyo Baskı Kullanım Alanları

Folyo baskı nedir ve kullanım alanları, yapışkan Folyo – PVC Vinil – araç kaplama ve giydirmelerinde, vitrin tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda, vitrin süslemelerinde, iç mekan – dış mekan ofis dekorasyonlarında ve bir çok farklı tasarımda kendini göstermektedir. Son zamanlarda evlerin duvarlarını da süsleyen folyolar, çeşitli görsel tasarımlarla ve folyo kesimlerle evlere renk katmaktadır. Ayrıca Notebooklarda, iphone telefonlarda beğeni tarzınızı, hayranı olduğunuz müzik gruplarını veya beğendiğiniz fotoğrafları da dijital baskı folyo veya folyo kesim aracılığıyla istediğiniz herhangi bir yere yapıştırmanız mümkündür.

Folyo Çeşitleri

– CAST (ARAÇ KAPLAMA) FOLYOLARI

– BASKI FOLYOLARI

– EKONOMİK KESİM FOLYOLARI

– YÜKSEK SERİ KESİM FOLYOLARI

– MIKNATISLI FOLYO

– FOSFORLU FOLYO

– TRANSPARAN VE TRANSLUZENT FOLYO

– REFLEKTİF FOLYO

– KUMLAMA FOLYO

– FOTOLÜMÜNE (GECE IŞIK VEREN) FOLYO

Şeffaf Folyo Baskı Kullanım Alanları

Folyo baskı nedir? Özellikle cam yüzeylerde kullanılan şeffaf folyo baskı, mağaza vitrinlerinde arka kısımların tamamen görünmesine katkı sağlamaktadır. Dış mekanlar dışında son zamanlarda iç mekanlarda da sıklıkla tercih edilen bir reklam ürünü haline gelmiştir.

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskı nedir? Folyo baskıları genellikle cam ve cephe kaplamalarda kullanılır. Ölçülendirme ve fiyatlandırma şekli diğer ürünlerimiz gibi aynı yapılır. Maksimum folyonun baskı ölçüsü 152cm’dir. Ölçüsü 152 cm’den fazla olanlar için bindirme payları oluşturmak gerekebilir. Folyo baskılarınız yapıldıktan sonra bunların uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamaları usta ve profesyonel kişilerin yapması baskılarınızın daha kaliteli olarak gösterir.

Yorum Yapın

WhatsApp chat