Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Poster Baskı

Poster Baskı Nedir?

Poster baskı, poster yaptırma alanında baskı makinaları ile kişiye özel poster bastırma modülü kullanılarak fotoğraf afiş poster olarak uygun fiyatlara baskı işlemi gerçekleştirilir. Aslında bu çalışmayı afiş çalışması olarakta adlandırmak mümkün olmaktadır. Ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımında yenilik duyuru ve ilanların hızlı bir şekilde anlatılması için kullanılan bir baskı türüdür. Postere uygulanmakta olan metin ve yazılar okunmaktan çok fark edilmek üzere tasarlanmaktadır. Kolay fark edilen iletmek istediği mesajını kısa ve net olarak sunan yoğun olarak görsellerin kullanıldığı reklam ürünleridir. Malzeme metraj ve adedi yüksek ise, ofset baskı yaptırmak daha avantajlı oluyorken, az sayıda yapılacak olan baskının dijital baskı yaptırmak daha avantajlı olmaktadır. Poster basımı, dijital baskıda yapışkansız olarak kullanılan bir tür kâğıt baskıdır.  Mat ve parlak olmak üzere iki çeşit malzemedir.

Baskı Ölçüleri

İç mekan baskılarda en çok kullanılan mecradır, Baskı Ölçüleri Genel olarak 35x50cm 50×70 cm 70x100cm ve  size özel ölçülerde basılmaktadır

Baskı Nasıl Yapılır

170gr poster kağıdına dijital baskı ile basılarak yapılır. Poster uzun yıllardır çok tercih edilen bir üründür. Poster tanıtım amaçlı kullanılabildiği gibi özel dekorasyon amaçlıda kullanılmaktadır. Günümüzde dijital baskının gelişmesi ve hayatımızın içinde yer almasıyla, baskı yaptırmakta kolaylaştı. Son teknoloji dijital baskı ile posterinizi online tasarlayıp bastırmanız mümkün.  

Baskı Fiyatları

Fiyatları malzemenin kalınlığana göre farklılık gösterir. Işıksız panolarda afiş poster olarak kullanılır. Tanıtım, seminer, duyuru ilanlarında poster baskıyı kullanabilirsiniz. İstediğiniz bir resmi ya da yapmak istediğiniz reklamı poster siparişi vererek farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Baskı yakın mesafeden görüneceği için baskı iç mekân olarak tercih edilir. Poster bastırma firmamızca uzman personellerimizce en kaliteli ve hızlı şekilde yapılmaktadır. Sizde uygun poster yaptırma fiyatlarımızı öğrenerek dijital dünyanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kişiye özel baskı ve fotoğraftan baskı yaptırmak isteyenler için fotoğraf poster baskı gibi uygulamalarımızda bulunmaktadır. Baskı çeşitleri, fotoğraf kağıdı ve etiket baskı çeşitleri kullanım amacına ve ihtiyacına göre farklı boyutlarda tercih edilmektedir. Birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Daha çok seri üretim ürünlerinde firmalar için tercih edilmektedir. Bireysel kullanımlar da gerçekleşmektedir.

Yorum Yapın

WhatsApp chat