Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Uv Baskı

UV Baskı Nedir

 

Uv baskı nedir? UV baskı, gelişen teknoloji ile en çok tercih edilen modern dijital baskı yöntemlerinden biridir. Hemen hemen bütün materyaller üzerine kaliteli ve sayısız renk seçeneğiyle UV baskı uygulanabilmektedir.

Metal, PVC, cam, ahşap ve fayans gibi malzemelere UV baskı tekniğiyle baskı yapılabilmektedir. Materyalin türüne göre, yüksek kaliteli baskı için özel mürekkepler kullanılmaktadır. Kuru işlem özelliği ile de baskılı ürünün yüzey kaplaması yapılabilmektedir. Böylece lamine malzemelere benzer yüzey çok daha parlak bir görünüm kazanmaktadır.

Reklam Sektöründe UV Baskı Nasıl Kullanılır

 

Uv baskı nedir? Uv baskı oldukça geniş formatlı bir baskı tekniği olan UV baskı, reklam ve tanıtım hizmetlerinde önemli bir yere sahiptir. Özellikle fuarlar ve seçimler için sıklıkla tercih edilen bir baskı yöntemidir. Ayrıca perakende sektörlerindeki ürünlerin ya da hizmetin tanıtılması için de kullanılmaktadır.

 

Uv baskı nedir? Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte UV baskı, en küçük boyuttaki ürünler üzerine bile istenilen motifi uygulayabilmektedir. İstenilen reklam mesajı, logo aracılığıyla mevcut müşterilere ve potansiyel müşteri adaylarına verilebilmektedir.

 

Aycopy Reklam ve Dijital Baskı Merkezi olarak her türlü reklam ve tanıtım için uzman kadromuzla sizlere kimliğinizi en iyi şekilde yansıtan, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunarak hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

UV Baskının Avantajları Nelerdir

Kuruma özelliği nedeniyle hemen hemen bütün materyaller üzerine uygulanabilmektedir.

Astar olarak beyaz mürekkep kullanıldığı için, çok daha kaliteli renk üretimi sağlamaktadır. Bu nedenle, karanlık yüzeylerde bile yapılan baskı parlaklığını kaybetmemektedir.

Çizilmeye ve suya dayanıklı olan UV baskı, hem iç hem de dış mekanlarda kullanım için oldukça idealdir. Olağanüstü iklim koşullarında bile renklerin solması neredeyse imkansızdır.

Çevre dostu bir baskı işlemidir. UV baskı, çözücülerden ve tinerlerden tamamen arınmaktadır.

Reklam posterleri gibi çok büyük boyutlardaki baskı işlemleri bile çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

UV Baskı Fiyatları

UV baskı fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu sebeple sabit bir UV baskı m2 fiyatı vermek mümkün değildir. Ancak Prodia Reklam olarak bizi arayabilir kaliteli baskı hizmetlerini uygun fiyatlar ile elde edebilirsiniz.

 

Aycopy Reklam UV Baskı Hizmetlerini Neden Tercih Etmelisiniz

Aycopy Reklam olarak her sektörden firmanın çok çeşitli malzemelerine kaliteli UV baskı hizmetleri verdir. UV baskı yapan firmalar İstanbul ve tüm şehirlerde adımızı her zaman kaliteli iş anlayışımız ile duyurduk

UV baskı fiyatları açısından en uygun seçenekleri size sunmaya çalışıyoruz Kalite öncelikli işlerimizde tüm yaptığımız projelerde yüksek beğeni ve takdir topladık.

Aycopy reklam açık hava reklamcılık olarak UV baskıda bizimle en iyiyi en uygun maliyetle elde edersiniz. Uygun çözümlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yapın

WhatsApp chat