Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Işıklı Kanvas Tablo

Işıklı Kanvas Tablo

Işıklı kanvas tablo basım ve yapım tekniği artık bilinmektedir. Bu tekniğe uygun olarak geliştirilen kanvas ürünleri yapılmış tekniğin ismi ile anılmaktadır. Işıklı kanvas tablo ürünleri özel baskı tekniği ile hazırlanmış ve ışıklandırılarak görsel farklılık yaratılmaya çalışılmış ürünlerdir. Bu ürünlerin ışıklandırma sistemi LED pillerden oluşmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Işıklandırma seçenekleri için özellikle dikkat edilmektedir. Işıklandırılacak olan alan ile dijital baskının görseli arasında bir bağ olması gerekmektedir. Görseller de buna göre seçilmektedir. Örneğin yanına bir mum resminde mumum yanan kısmı ışıklandırılabilir. Gece dış çekim olmuş bir fotoğraf kanvas tablo ile ışıklandırılacak ise, sokak lambalarının ışık kısmına burada pil yardımı ile LED ışıklandırma yapılabilir.

Işıklı Kanvas Tablo Seçenekleri

Işıklı kanvas tablolar genellikle tek parça kanvas baskı ile sunulmaktadır. Bunun dışında büyük tabloların görsel açıdan şık durması isteniyor ise parçalı tablo modellerinin de ışıklı olarak sunulması mümkündür. İster parçalı ister tek parça kanvas tablolar kişilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak yaşam alanı dekorasyonlarında en ideali zevklerin uyumundan çıkmaktadır. Bu sayede ışıklı kanvas tablolar zevkine sahip müşterilerin de kendilerine en uygun yapıda olan baskı çeşidini seçecekleri kuşkusuzdur.

Aycopy dijital baskı merkezi tek parça kanvas ürünleri ve parçalı kanvas ürünlerin onlarca seçeneğini sizlere sunabildiği gibi bunlara ek olarak da ışıklı kanvas ürünlerinin birçok alanda görsel dizayna sahip bir biçimde lanse edilmesini sağlamaktadır. Sizler de ışıklı kanvas ürünleri için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Tamamen özel olarak dizayn edilmiş ve istenirse kişiye özel olarak da üretilecek olan ışıklı kanvas ürünleri her zaman kendine ait kategorisini koruyacaktır.

Kanvas Tablo Kullanım Alanları

Işıklı kanvas tablo kullanım alanları olarak bir yaşam alanında her odaya uygun hale gelebilmektedir. Salon, oturma odası, balkon, yatak odası ya da merdiven koridorlarında hoş bir dekorasyon alanı yaratılmak için satın alınmaktadır. Özellikle ışıklı olması nedeni ile hoş bir akşam yemeğinde loş ortam yaratılmak istendiğinde ya da uyurken gece lambası olarak da kullanılmakladır.

Işıklı kanvas tablo ışıkları, sadece loş ortam yaratır. Hiçbir şekilde göz yormaz. Mum ışığından farksız olarak aynı etkide yanmaktadır. Bu sayede de bir miktar gizem oluşturmaktadır. Romantik ev dekorasyonlarının bir numaralı tercihi olarak ortaya çıkmıştır. Aslında kanvas baskı uzun yıllardır piyasada olmasına rağmen ışıklı kanvas baskı bu baskı çeşidinin en yeni ve yaklaşık on yıldır piyasada bulunan halidir. On yıldır eskimeyen ve giderek de popülerliğini koruyan bir hale gelmiştir.

Kanvas baskı tablolara gizemli bir hava katmakta ve dekorasyon fikirlerinde yaşam alanı ile uyumlu görsellerin tercih edilmesine dikkat edilmektedir. Bu sayede tercih edilebilir ve ister kişi bazlı ister hediye olarak alınabilecek özel bir yere sahiptir. Sizler de firmamızın ışıklı kanvas baskı özelliklerini siteden takip edebilirsiniz

Yorum Yapın

WhatsApp chat