Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Işıklı ve Işıksız Tabela

Işıklı ve ışıksız tabela çeşitleri, firmaların kendi reklamlarını yapmak ve piyasadaki bilinirliğini artırmak amacıyla tabela edinirler. Reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan ve çeşitli boyutlarda, çeşitlerde ve özelliklerde birçok alternatifi bulunan bu materyallere tabela denilmektedir. Tabelaların yapım aşamasında birçok malzeme kullanılır. Zaten isimlendirmelerini de kullandıkları bu malzemelere göre almaktadırlar. Pleksi harf tabela, krom harf tabela, folyo kesim, vinil germe, dijital baskı vb. kullanılmış olan materyal ile isimlendirilen tabelalardır. Bu tabelalara bir de ışıklı ve ışıksız olarak ayrı bir seçenek getirilmiştir.

Işıklı Tabela Özellikleri

Işıklı ve ışıksız tabela, reklam görselliğini artırmak amacı ile LED ışıklar döşenerek elde edilen her türlü tabela çeşididir. Bütün tabelalara ışıklı tabela özelliği kazandırmak mümkündür. Yapılışına uygun olarak farklı ışık renkleri ve türleri kullanılsa da en yaygın bilinen ışık LED lambalardır. Hem tasarruf lambası olma özelliği ile hem de ışığı eşit oranda yayarak görüntü kirliliği oluşturmadığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca ışıklı tabela oluşturulurken kullanılan ışığa da dikkat etmek gerekir.

Işıksız Tabela Özellikleri

Bütün tabela çeşitlerine ışık eklenmemiş hali ışıksız tabela olarak geçmektedir. Bu tabelalar kullanım alanına göre gece görüşünün olmadığı ve gün ışından yararlanılarak görülen tabela çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İhtiyaç haline her türlü alanda ışıklı ve ışıksız tabela kullanılır. Kullanım alanı ve sipariş durumu ışıklı tabelalara göre daha fazladır. Ayrıca fiyatlandırma açısından da ışıklı tabelalara oranla daha makul bir fiyatı bulunmaktadır. Tabela çeşitleri bakımından kalite ve model olarak birçok farklılık bulunmaktadır.

Işıklı ve Işıksız Tabela Siparişleri

Aycopy dijital baskı merkezi, ışıklı ve ışıksız tabela çeşitlerinde müşterinin ihtiyacına yönelik olarak en kapsamlı tabelayı hazırlamaktadır. Bu sayede istenilen ürünün özelliklerine uygun olarak her türlü tabela çeşidini Aycopy dijital baskı merkezi aracılığı ile temin etmek hem ekonomik hem de oldukça kaliteli ürünler ile uzun yıllar boyunca kullanışlı olmaktadır. Sizler de ihtiyacınıza yönelik tabelalar konusunda fikir almak, fiyat bilgisi, sormak ya da tabela siparişi vermek amacıyla her zaman bizleri arayabilirsiniz.

Yorum Yapın

WhatsApp chat