Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Bilfen Eğitim Kurumları

bilfen okullari

BİLFEN OKULLARI

 

Bilfen okulları, okulculuk hizmetlerine 1972 yılında Ortaköy’deki Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini devralarak başlayan kurucumuz Osman ÖZTÜRK, eğitim – öğretim faaliyetlerini 1988 yılından bu yana Bilfen markası adı altında sürdürmektedir.

 

Bilfen adının bir marka olarak kullanıldığı ilk girişim olan Bilfen Lisesi ve Ortaokulu 1988 – 1989 eğitim – öğretim döneminde hizmete açılmıştır. Bir yıl sonra ise Bilfen İlkokulu ve Anaokulu eğitime başlamıştır.

 

Eğitime verilen değerin ve onun için gösterilen özenin doğal bir sonucu olarak elde edilen başarılar, markanın eğitim kalitesi ile öne çıkmasını sağlamıştır.

 

Köklü eğitim geçmişini ve eğitim kalitesini daha çok öğrenci ile buluşturma kararlılığı “Yeni başarılar için yeni okullar açıyoruz.” sloganıyla ivme kazanmış, kurucunun kendi gibi girişimci iki oğlunun da baba işine sahip çıkmasıyla okulları bugün; İstanbul, Ankara, Kayseri, Gaziantep, İskenderun, Antalya, İzmir ve Bursa’da bulunan 33 anaokulu, 19 ilkokulu, 18 ortaokulu ve 18 lisesiyle eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir zincir hâline gelmiştir.

 

KURUCUMUZ

 

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü mezunu olan Osman Öztürk, eğitim hizmetlerine öğretmenlikle başlamış ve bugüne kadar gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerinde öğretmen kimliğini hep ön planda tutmuştur.

 

Okulculuk hizmetlerine 1972 yılında Ortaköy’deki Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile başlayan Öztürk, eğitim – öğretim faaliyetlerini 1988 yılından bu yana Bilfen markası adı altında sürdürmektedir. Yıllar içinde eğitime verilen değerin ve onun için gösterilen özenin doğal bir sonucu olarak elde edilen başarılar, markanın eğitim kalitesiyle öne çıkmasını sağlamıştır.

 

Bilfen Okulları bugün İstanbul, Ankara, Kayseri, Gaziantep, İskenderun, Antalya, İzmir ve Bursa da bulunan 33 anaokulu, 19 ilkokulu, 18 ortaokulu ve 18 lisesiyle eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir eğitim zinciri haline gelmiştir.

 

Sürekli değişerek gelişen dünyamızda, ulusların mutlu geleceğini bugünün çocuklarının belirleyeceğine inanan Öztürk, bunun da ancak iyi bir eğitimle gerçekleşebileceğine inanmaktadır.

 

Yorum Yapın

WhatsApp chat