Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Tabela

Tabela Üretimi

Tabela üretimi, firmamızın sizlere sunmuş olduğu tabela üretimi sayesinde oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile tanışabilirsiniz. Her zaman kaliteli ve birinci sınıf malzemeden yapılmış tabela çeşitlerinde oldukça fazla şekilde ürün ile karşılaşarak kendi tabela portföyünüzü oluşturmanız mümkündür. Seri üretim şeklinde tabela imalatını gerçekleştirmek oldukça dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Bu sayede birçok müşteri istediği ürün çeşidini seçerek tabela konusunda hassasiyet göstermektedir.

Çünkü tabela bir iş yerinin yüzüdür. Bu yüzün de kaliteli malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. Tanıtım yüzünün dikkat çekici olması ve bir albenisinin olması gerekmektedir. Bu nedenle tabela imalatı oldukça özen gerektiren bir iştir. Firmamız sayesinde bütün tabela üretimi tek bir portal aracılığı ile bulmanız mümkündür. Bu sayede birçok ürünü görme ve karşılaştırma avantajı elde edebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek bu doğrultuda size en yakın gelen ürünü görsel açıdan da bulup, tabela imalatı konusundaki fikirlerinizi netleştirebilirsiniz.

Tabela Çeşitleri

Tabela; firmaların reklamını yapmasına yardımcı olmak amacıyla tercih edilen ve tanıtımlarını yapmak amacıyla firma yakınında bulundurulan görsel materyallere denilmektedir. Tabelalar yapım aşamasında kullanılan malzemeye ve görsel durumlarına göre çeşitli isimler ile adlandırılmaktadır. Bu bahsi geçen tabela türleri aşağıda listelenmiştir.

Işıklı Tabela

Tabelada görsellik sağlamak amacıyla, tabela üzerinde farklı ışık teknikleri kullanılan materyallerdir. Boyutları firmanın durumuna göre belirlenmektedir. Işıklı tabelaların trafik kuralları açısından belirli kriterleri bulunmaktadır.

isikli tabela uretimi

Işıksız Tabela

Çoğunlukla küçük iş yeri ve firmalarda görülen, gün ışığından yararlanılarak görüş açısı oluşturulan tabelalara ışıksız tabela denilmektedir. En yaygın kullanılan tabela türüdür.

isiksiz kutu harf tabela uretimi

Totem Tabela

En çok kullanılan tabela çeşididir. Işıklı ve ışıksız totem tabela olmak üzere iki türlüdür. Yol kenarı, firma kapı önleri, bahçelerde ve otoyollarda sıklıkla karşılaştığımız tabela türlerinden oluşmaktadır.

totem tablosu tabela uretimi

Yönlendirme Levhası

Bilgilendirme amaçlı ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Bu sayede oldukça geniş bir alana yayılmaktadır. Taşınabilir küçük ebatlarda tabelaları oluşturmaktadır

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela üretimi, çoğunlukla alüminyum malzemeden yapılmaktadır. Görsel açıdan daha büyük ve yüksek yerlerde tercih edilmektedir.

LED Tabela

LED Tabela üretimi, LED ışıklardan yararlanılarak oluşturulan ve kutu tabelaların tamamen aydınlatılma sağlanmış halidir.

Pleksi Kesim

Genellikle dijital baskı olarak kullanılan tabelalardır. Bu tarz tabelalarda pleksi kesim uygulanması maliyetinin oldukça düşük olmasından kaynaklıdır. Oldukça makul ücretler karşılığında pleksi kesim tabela oluşturarak, tabela bütçenizi koruyabilirsiniz.

Lazer Kesim

Lazer kesim yöntemi ile oluşturulmuş tabela çeşitleridir. Bu kesim modeli pleksi kesime göre daha pahalı kabul edilmektedir. Web tabanlı olarak da hizmet veren tabela çeşitlerinde firmamız sayesinde uygun fiyat ve ödeme koşulları ile müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizler de tabela imalatı konusunda desteğe ihtiyaç duyuyor ve çalışmalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  1. Bursa Reklam 8 Temmuz 2019 tarihinde saat 17:20

    Güzel bir sunum emeğinize sağlık.Tebrik ederiz.  2. bursa tabela 8 Ağustos 2019 tarihinde saat 18:06

    Merhaba, Bursa Tabela Reklam olarak çalışmalarınızı beğendim tebrik ederimWhatsApp chat