Buradayız
Şerifali Mah Barbaros Cad. Miras Sok. No:18 İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
+90 (216) 420 22 22
Hafta İçi Çalışma
9.00 - 19.00

Ümraniye Dijital Baskı

Ümraniye Dijital Baskıcı

Ümraniye dijital baskı, dijital baskıcı, Dijital baskı ve uygulama merkezi hizmetinizde. Her türlü dijital baskı hizmeti kusursuz kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Aycopy Reklam kurumsal ve bireysel firmaların hizmetindedir. Dijital baskı uygulamalarda, folyo baskılarda, Aycopy Reklam her türlü baskı ve uygulama hizmetleri için arayınız.

Dijital Baskının Avantajları

1 ) Baskı yapılacak ürün adedi az olduğunda ofset baskı yöntemindeki gibi kalıp değiştirme ile zaman kaybetmezsiniz.

2 ) Süre sıkıntınız olduğunda hızlıca baskı yapabilirsiniz.

3 ) Bilgisayar destekli programlar, görsel ve metin düzeltme programları ile hazırlayacağınız görseller, metinler sıfır hata ile basıldığı için avantajlı oluyorsunuz.

4 ) Çok sayıda baskı yaptığınızda maliyetin düşmesi ofset baskıya göre avantajlı olmanızı sağlıyor.

Ümraniye dijital baskı, teknolojinin gelişmiş olmasına bağlı olarak kullanılan bu teknik, geleneksel matbaacılık sistemini ortadan kaldırmış ve modern matbaacılık sisteminin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Dijital yöntemle yapılan baskı tekniği kullanarak yapılan baskı işlemlerinde hata payınız sıfıra yakındır. Görsel tasarımında bir hata olmadığı sürece çok hızlı baskı yapabilirsiniz. Ancak ofset baskı tekniğinde kalıpsal bir hata olması veya görsel olarak sorun olması durumunda hızlı baskı yapabilme imkanına sahip değilsiniz. Bu nedenle dijital tekniği kullanmak sizin için çok önemi bir avantaj oluşturmaktadır. Dijital baskı tekniği ile istediğiniz ölçülerde baskı mümkünken ofset baskı tekniğinde yapılacak baskı ölçüleri belirli standartlara sahiptir.

Geçmişe kıyasla ofset baskının çok gerilerde kaldığı, dijital yöntemlerin kullanıldığı baskı tekniğinin sektörün lideri konumuna geldiği günümüzde hızlı baskı yapmak, ekonomik baskı yapmak, kolay ve profesyonel baskı yapmak için kullanılan dijital baskı geleceğin yöntemi olarak da kullanılacaktır. Bilgisayarlar ve bilgisayar programları yardımı ile baskı tekniği bilgisayarlar tarih olmadıkça kullanılacak profesyonel baskı sitemi olacaktır. İhtiyacınız olduğunda bir tuş ile baskı yapabilmek hepimizin istediği bir özelliktir.

Yorum Yapın

WhatsApp chat